Home » Lucie Sue-Battlestation

Lucie Sue-Battlestation

door Edwin Knip
447 views 1 minuten leestijd

Het nieuwste album van deze Franse artiest laat zich niet vangen onder één noemer. Lucie Sue gaat het liefst buiten alle kaders om en brengt op dit album nummers uit diverse genres.

In dertien nummers waarvan een groot deel amper de drie minuten halen, brengt Lucie Sue grunge, hardrock en metal. Maar ook punk en klassieke invloeden worden niet geschuwd door deze vrouw die ooit als freelance Art Director begon.

Gedurende de COVID periode werd ze bekend op de socials door haar creatieve en grappige coverversies waar ze alle instrumenten voor speelde. Nu heeft ze een echte band achter zich staan en weet ze zelfs gitarist Satchel van Steel Panther zover te krijgen dat hij mee speelt op Ride The Wired Wild Tiger.

Famous Last Words is een nummer dat het label Punk mag dragen, Ride The Wired Wild Tiger is daarentegen opzwepende hardrock. Knud is een vrijwel instrumentaal nummer dat langzaam opbouwt in volume en tempo. Bij elk nummer weet Lucie Sue weer te verrassen, er is inderdaad geen nummer hetzelfde. Al met al een geslaagd idee dus mede omdat het een album is dat geen moment verveeld. Van deze mevrouw mogen we nog wel meer horen wat mij betreft.

Kijk ook eens naar