Bob Mould heeft zijn band Sugar heropgevist. Er is een nieuwe single en volgend jaar volgen ook nog concerten van het trio.

Een hele tijd na Hüsker Dü richtte Bob Mould Sugar op. Hun debuutalbum Copper Blue sloeg in 1992 in als een bom, met in Nederland en in Vlaanderen alternatieve radiohits als A Good Idea, If I Can’t Change Your Mind, Helpless en Changes. Een jaar later stond Sugar te blinken op het podium van Paradiso en Rock Werchter. Daarna smolt de aandacht voor Sugar wel snel. De EP Beaster kwam als opvolger al in 1993 uit maar werd niet zo goed ontvangen als Copper Blue en in 1995 stopte het Sugar-avontuur.
Bij de fans bleef de interesse voor Copper Blue wel altijd smeulen en heropflakkeren. Het soloconcert van Bob Mould in 2012 in opnieuw Paradiso, met vooral werk van Sugar/Copper Blue, was daar een mooie illustratie van. En nu is er de reünie. Met de originele bandleden. Vanaf volgend jaar spelen ze opnieuw concerten en nu is er al de single House of Dead Memories. Die heeft opnieuw de rauwe energie vanop Copper Blue en de dikke gitaarlagen in de sound. Of er nog meer nieuw werk – een nieuw album? – op komst is, dat is nog koffiedik kijken. Maar deze single stemt ons alvast hoopvol.
Voor de fans komt er een heruitgave van de vier singles uit Copper Blue op vinyl.