Home » Ironstone komt met nieuwe single

Ironstone komt met nieuwe single

door Maurice van der Zalm
311 views 1 minuten leestijd

Al enige jaren kom ik steeds in contact met het Australische Ironstone die gedurende die tijd geregeld met heerlijk werk aan kwam zetten. Vorig jaar was er dan ook gelukkig het album A Shadow Of My Former Self. We schreven hier over:

Ironstone heeft zich van progressieve belofte ontwikkeld naar een meer deathcore georiënteerde metalwals en ik klaag daar niet over. Beide kanten van de band kunnen me uitermate goed vermaken en het is de constante zoektocht naar het evenwicht tussen kracht en clean die het allemaal zo verrekte interessant maakt.

Afgelopen week was het weer precies raak met de nieuwe single Handsome Fee. Een single die mooi in de lijn ligt van de weg die de band is ingegaan met Edward Warren als zanger.

Kijk ook eens naar